Fustanet më të bukur ndër vite në Met Gala 0 290

Met Gala, i njohur ndryshe si Oskari i botës së modës, gjithnjë sjell emrat më të mëdhenj dhe më të nxehtë të Hollywood që veshin shpesh herë fustanet më të shtrenjtë dhe më të bukur të sezonit mbi tapetin e kuq. Nga krijimi i Guo Pei për Rihanna tek fustani i ideuar nga Zac Posen për Claire Danes. Gjeni në galerinë tonë të fotove fustanet më të bukur ndër vite në Met Gala.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *