Këngët më të mira që do të dëgjoni në maj

Pas javësh fantastike në prill, edhe muaji maji pritet të jetë plot suksese muzikore. Nga Lana Del Rey dhe The Weeknd tek Slowdive gjeni më posht listën me 10 këngët që duhet të dëgjoni këtë pranverë.

Lana Del Rey feat. The Weeknd, “Lust for Life”

Harry Styles, “Sign of the Times”

Paramore, “Hard Times”

Mary Timony/Helium, “XXX”

Slowdive, “Star Roving”

Pwr Bttm, “LOL”

Juana Molina, “Lentísimo Halo”

Nite Jewel, “Real High”

Nick Hakim, “Green Twins”

Faith Evans and The Notorious B.I.G., “Legacy”

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *