Elvana Gjata publikon fragmente nga klipi i ri! 0 276

Tashmë është fakt! Elvana Gjata është shumë afër realizimit të ëndrrës së saj, për t’u bërë e njohur në rang botëror, madje ajo e ka prekur këtë ëndërr. Pasi na bëri kuriozë për javë me radhë, duke postuar foto të njëpasnjëshme, ditën e sotme këngëtarja ka bërë postimin e shumëpritur. Një fragment disa sekondësh nga xhirimet e vieoklipit që pritet të dalë, është supriza që Elvana zbuloi për ndjekësit e saj. Por, këngëtarja e shumë hiteve, duket se do të na mbajë edhe për pak kohë kuriozë, pasi video e postuar është pa zë, duke mos na lënë mundësinë të mësojmë për rrymën apo tingujt që do të përmbajë kënga. Megjithatë e rëndësishme është që shumë shpejt do të kemi ‘boom-in’ e Elvanës, dhe kaq kureshtare sa na ka bërë, do të bënte mirë që të nja surprizonte, ashtu siç di ajo. 

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *