Kafja, ngjyra që do të rifresokojë garderobën tuaj në punë 0 115

Kafja prej shumë kohësh është lënë jasht vëmendjes në veshjen e meshkujve. Nuk është mjaftueshëm e shkëlqyeshme për të garuar me portokallinë apo të verdhën. Madje edhe në veshjet zyrtare, ku dominon bluja me të zezën. Por në vitin 2017, kafja po bën një rikthim madhështor, veçanërisht në garderobën biznes duke dalë nga modelet bazike dhe duke hyrë në diçka më shumë interesante. Detajet zbulojini në galerinë tonë të fotove.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *