Këtë fundjave top modelet zgjdhën Bahamas 0 205

Nën diellin e Bahamas për një nxirje perfekte dhe ndonjë shkrepje të aparatit fotografik, yjet e modës fluturuan këtë fund javeë për në Karaibe. Natasha Poly, Lily Aldridge, Isabeli Fontana, Elsa Hosk, Josephine Skriver… Gjeni në galerinë tonë të fotove çastet më të bukura që kanë postuar në profilet e tyre Instagram.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *