Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala 0 171

Nga syri i maces grefik të Gigi Hadid tek bishti i kalit i qëndisur të Gisele Bündchen duke kaluar tek make-up i çmendur i Grace Hartzel… Gjeni në galerinë e fotove modelet e bukurisë më fantastike por edhe më të çuditshme të Met Gala 2017, që u zhvillua më 1 maj në Nju Jork.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *