Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala

View Gallery
51 Photos
Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Adriana Lima

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Adwoa Aboah

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Alexa Chung

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Allison Williams

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Ashley Graham

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Aymeline Valade

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Behati Prinsloo

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Bella Hadid

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Blake Lively

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Brie Larson

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Candice Swanepoel

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Cara Delevingne

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Daisy Ridley

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Dakota Johnson

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Daria Strokous

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Diane Kruger

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Doutzen Kroes

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Dree Hemingway

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Elle Fanning

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Emily Ratajkowski

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Emma Roberts

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Fei Fei Sun

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Gigi Hadid

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Gisele Bündchen

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Grace Hartzel

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Hailey Baldwin

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Haley Bennett

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Jennifer Connelly

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Jessica Chastain

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Joan Smalls

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Karlie Kloss

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Kate Bosworth

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Kate Hudson

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Kendall Jenner

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Kim Kardashian

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Kylie Jenner

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Léa Seydoux

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Lily Collins

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Lily-Rose Depp

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Mandy Moore

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Mary-Kate dhe Ashley Olsen

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Miranda Kerr

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Natasha Poly

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Rihanna

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Riley Keough

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Sofia Richie

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Sofia Sanchez de Betak

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Stella Maxwell

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Taylor Hill

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Zendaya

Modelet e bukurisë më fantastike dhe të çuditshme në Met Gala
Zoey Deutch

Nga syri i maces grefik të Gigi Hadid tek bishti i kalit i qëndisur të Gisele Bündchen duke kaluar tek make-up i çmendur i Grace Hartzel… Gjeni në galerinë e fotove modelet e bukurisë më fantastike por edhe më të çuditshme të Met Gala 2017, që u zhvillua më 1 maj në Nju Jork.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.