Savannah Miller, krijuesja më e re e fustaneve për nuse më në modë 0 211

Që prej  koleksionit të saj të parë të plotë me Stonne Fox Bride, Savannah Miller ka bërë rrugë. Një specialiste e fustaneve për nuse njëkohësisht modern dhe bohem, motra e aktores së famshme britanike, Sienna Miller, ka arritur të kalojë me sukses momentin shumë të vështirë të krijimit të emrit në botën e martesave, në vetëm dy sezone. Arsyeja? Krijimet e saj që ndjekin tendencën e momentit, janë të menduara për nuset ikonathyese dhe plot liri. Gjeni në galerinë tonë të fotove një takim me këtë krijuese me ide fantastike.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *