Tuna lind djal, quhet Tian 0 379

Këngëtarja e famshme Altuna Sejdi, e njohur me emrin Tuna këto çaste është bërë nënë. Këtë lajm të lumtur e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit social Facebook bashkëshorti i saj Patris Berisha. Djalit ia kanë vendosur emrin Tian. Në foto do të shihni Tunën, djalin dhe Patris Berishën.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *