Yjet më hot mbi tapetin e kuq

Fustan i gjat i çarë, trupa elegantë dhe lojëra transparence… gjatë mbrëmjes vjetore të MET Costume Institute, top modelet shfaqen me veshje njëra më seksi se sa tjetra. Kendall Jenner, Gisele Bündchen, Bella Hadid… gjeni në galerinë tonë të fotove yjet më hot mbi tapetin e kuq.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *