Yjet më hot mbi tapetin e kuq

View Gallery
8 Photos
Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Adriana Lima veshur me Alberta Ferretti

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Bella Hadid veshur me Alexander Wang

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Gigi Hadid veshur me Tommy Hilfiger dhe bizhu Jacquie Aiche

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Gisele Bündchen veshur me Stella McCartney dhe bizhu Neil Lane

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Joan Smalls me fustan Topshop dhe bizhu Swarovski

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Kendall Jenner veshur me La Perla, kepuce Christian Louboutin, vathe Lorraine Schwartz

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Lily Aldridge veshur me Ralph Lauren Collection dhe bizhu Bulgari

Yjet më hot mbi tapetin e kuq
Natasha Poly veshur me Michael Kors Collection

Fustan i gjat i çarë, trupa elegantë dhe lojëra transparence… gjatë mbrëmjes vjetore të MET Costume Institute, top modelet shfaqen me veshje njëra më seksi se sa tjetra. Kendall Jenner, Gisele Bündchen, Bella Hadid… gjeni në galerinë tonë të fotove yjet më hot mbi tapetin e kuq.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.