Brad Pitt nga viti 1988-1999 0 426

Në shtator 2019, Angelina Jolie i kërkon divorcin pas tre vitesh martesë (dhe 12 vite marrëdhënie), duke akuzuar aktorin për dhunë ndaj njërit prej fëmijëve. Një hetim u hap duke e shpallur Pitt të pafajshëm. Por divorci vazhdon të qëndrojë. Që prej kësaj kohe Brad Pitt është bërë mashkulli single më i dëshiruar nga femrat në planet. Gjeni në glaerinë ton të fotove një rikthim ndër vite të një prej meshkujve më seksi por edhe aktorëve më të mirë të Hollywood. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *