Filmat më të bukur që do të vijnë këtë verë 0

Filmat që do të vijnë në verë në sallat e kinemasë do të kenë një konkurencë të fortë me ditët e gjata të bukura me diell dhe joshjes së detit. Por këtë vit ato do të vijnë me super heronj, fantazi të shfrenuar dhe nostalgji. Më poshtë vijojnë 12 filmat që do ju bëjnë të qëndroni me kënaqësi në shtëpi këtë verë.

Guardians of the Galaxy 2

Baywatch

Wonder Woman

The Mummy

The Beguiled

The Big Sick

Spider-Man: Homecoming

Lady Macbeth

Girls Trip

Atomic Blonde

STEP

The Dark Tower

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *