Fustanet më fantastike të Fashion Week Bridal

Vëmendja më e lartë është gjithnjë drejt Fashion Weeks të përditshme dhe haute couture, por duhet të shtoni këtu edhe koleksionet e martesës, më pak të njohura por po aq joshëse. Në fund të prillit, gjatë Bridal Week njujorkez sfiluan në krahë të Oscar de la Renta apo Mechesa, edhe peliçet e bardha të Berta apo Oleg Cassini.

Për sezonin pranverë-verë 2018, shtëpitë e specializuara në veshje martesash duket se janë ndarë në tre tendenca madhore dhe të guximshme. Dekolte e hapur formë V, fustane të gjatë treçerekëshe si dhe stoli prej luftëtareje të denja për Athinën. Ose të Daenerys Targaryen, heroina e serisë Game of Thrones.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *