Çiftet më të nxehta të MET Gala

View Gallery
24 Photos
Çiftet më të nxehta të MET Gala
Bee Shaffer dhe Francesco Carrozzini

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Bella Hadid dhe Alexander Wang

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Blake Lively dhe Ryan Reynolds

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Chrissy Teigen dhe John Legend

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Claire Danes dhe Hugh Dancy

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Diddy dhe Cassie

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Frances Bean Cobain dhe Courtney Love

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Future dhe Jourdan Dunn

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Hannah Bagshawe dhe Eddie Redmayne

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Hugh Jackman dhe Deborra-lee Furness

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Jennifer Connelly dhe Nicolas Ghesquiere

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Kate Bosworth dhe Michael Polish

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Keri Russell dhe Matthew Rhys

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Kylie Jenner dhe Donatella Versace

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Lena Dunham dhe Jenni Konner

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Madonna dhe Jeremy Scott

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Mary-Kate Olsen dhe Ashley Olsen

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Matt Damon dhe Luciana Barroso

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Naomi Campbell dhe Edward Enninful

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Pharrell Williams dhe Helen Lasichanh

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Rick Owens dhe Michèle Lamy

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Selena Gomez dhe The Weeknd

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Tom Brady dhe Gisele Bundchen

Çiftet më të nxehta të MET Gala
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

MET Gala është ekuivalentia e Oscars në botën e modës. Ashtu si Academy Awards, elita e stilit parakalon duke u përpjekur të tërheqë sa më shumë vëmendje gjatë gjithë kësaj mbrëmje. Gjeni në galerinë e fotove se kush ishin çiftet, të dashuruar, miq apo koleg që parakaluan në MET Gala 2017 më 1 maj, ku Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, e përdorën këtë tapet të kuq për të filluar marrëdhënien e tyre.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.