Pse Luana Vjollca i ka bërë ‘unfollow’, Krenarit në Instagram? 0 584Incidenti jo fort i këndshëm që ndodhi para pak ditësh mes Luana Vjollcës dhe një fansi të saj, duket se nuk ka ndikuar mirë në lidhjen e moderatores bukuroshe. Krenar Çoçaj, biznesmeni nga Kosova, i cili është i dashuri i Luanës, pati një përplasje fizike me fansin e ‘çmendur’ të të dashurës së tij. Nuk  e dimë se çfarë ka ndodhur më tej mes çiftit, por ata nuk e kanë ndjekur më njëri tjetërin në instagram. Mos vallë ka patur lidhje incidenti me fansin, për të krijuar një krisje mes çiftit?! Këtë nuk  e dimë.  Por për fat të mirë, duket se ‘hatërmbetja’ e dy dashuruarve nuk ka zgjatur shumë, pasi është parë që Luana Vjollca i ka bërë sërish ‘folloë’ të dashurit. Kshtu qetësohuni, nuk paska qenë asgjë serioze.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *