Si ka evoluar Jennifer Lopez në 20 vite karrierë 0

Ndërkohë që Jennifer Lopez nuk ka ndryshuar aspak gjatë dy dekadave karrierë, stili i saj ka ndryshuar shumë. Por ka një konstante në zgjedhjet e saj fashion. Këngëtarja dhe aktorja ka zgjedhur gjithnjë një kombinim që vë në dukje figurën e saj, nga bust super i hapur tek të çara të larta të fundit. Gjeni në galerinë tonë të fotove si ka evoluar Jennifer Lopez nga viti 1997.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *