Trendi i kësaj vere, syzet me xham të verdhë 0

Hunter S. Thompson i rrëmbeu një pal, tani edhe Bella Hadid ka marrë. Bëhet fjalë për syzet e diellit me xham të verdhë. Të shfaqura krejt papritur, ky trend hapat e parë i bëri në sfilatat e Gucci dhe më pas direkt në zemrat e publikut, duke shpalosur një trend krejt të ri për këtë verë. Gjeni në galerinë e fotove disa prej modeleve më të bukura të syzeve të diellit me xham të verdhë. Dhe mos harroni, nëse ju pëlqen një palë prej tyre, dhe doni t’i bëni tuajat, ju e dini ç’duhet të bëni. Të gjitha këto modele do t’i gjeni në çdo dyqan të Italoptik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *