Vajza e ish-Presidentit në pritje të ëmbël 0 203Familja e ish-Presidentit të Shqipërisë, duket se pas pak muajsh do të përjetojë një ndjenjë tejet të veçantë. Vajza e vogël e Bamir Topit, Etida mësohet të jetë në pritje të ëmbël. Ish- Presidenti, tashmë Kryetar i Partisë Fryma e Re Demokratike, do të bëhet gjysh për herë të parë. Etida ka lidhur kurorë në vitin 2016 me partnerin e saj, i cili  është djali i një biznesmeni të njohur, Luan Bregasi. Bamir Topi ka dy vajza, Nadën dhe Etidën dhe të dyja janë të martuara.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *