Atletet më të përshtatshme për të veshur në zyrë 0 223

Kodi i veshjes në shumë ambiente profesionale, nga një pozicion pune në një agjenci publicitare tek një banke, nuk kërkon më të visheni me kostim dhe kollare si më parë. E premtja që i lejon punonjësve të vijnë me veshje casual tani është bërë çdo ditë. Por mënyre e re e të veshurit në zyrë nuk është tek xhinset apo bluzat por tek atletat. Atletet po shndërrohen në një kombinim perfekt me kostumet zyrtare, por jo çdo lloji është i përshtatshëm. Gjeni në galerinë e fotove atletet që mund të mbani në zyrë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *