Ja cilët janë opinionistët e sotëm në Big Brother 0 135

Vetëm pak orë para fillimit të spektaklit të Big Brother janë zbuluar se cilët do të jenë dy personazhët VIP që do të ulen në panelin e komentueve. Ata na thonë mirmëngjes cdo ditë nga ekrani i Top Channel me emisionin Wake Up. Eno Popi dhe Isli Islami do të komentojnë sonte banorët e shtëpisë së famshme, si dhe lojën e tyre. Përgjatë gjithë këtij sezoni të Wake Up, dyshja Eno-Isli kanë krijuar një kimi tejet interesante ndërmjet tyre, ndaj me gjasa spektakli i sotëm i Big Brother do të jetë edhe më interesant me praninë e tyre.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *