Arbana Osmani feston ditëlindjen dhe ndan ndjesinë e veçantë 0 207

Prezantuesja e mirënjohur Arbana Osmani ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ka qenë vetë ajo që ka ndarë pak çaste më parë me ndjekësit e saj në Instagram, një foto që e shfaq atë me djalin 2-vjeçar dhe një tortë çokollatë, që duket se ka shijuar jo pak. E shoqëruar nga komenti si: “Ditëlindja më e bukur e jetës sime”, na bën të mendojmë se te tillë do ta ketë bërë urimi i parë i të voglit të saj! Urime Arbana dhe nga BORDO! 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *