& Other Stories vesh të ftuarat e nderit në dasma 0 144

Linja të pastra dhe ngjyra plot ndirçim… për sezonin e ri të martesave shtëpia e modës & Other Stories ka paraqitur disa modele për të sublimuar të ftuarat e nderit. Në një festival ngjyrash verore, fustanet e koleksionit pranverë-verë 2017 të & Other Stories shfaqen nën një ditë të re. Dantella delikate, stampime të lulëzuara apo pala XXL, çdo model, i gjatë apo i shkurtër, arnohet me detaje romantike. Gjeni në galerinë tonë të fotove frymëzimin për t’u veshur kur ju ftojnë në një dasëm. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *