Syzet matrix rikthehen këtë pranverë 0 180

Këtë pranverë në modelet e syze ka edhe një rikthim të modelve tip Matrix. Për të gjithë të apasionuarit e këtij filmi dhe stili, që jep një pamje kërcënuese me një projektim drejt mijëvjeçarit të ri, shtëpitë e modës kanë vendosur të rinovojnë këto modele syzesh për këtë sezon pranveror. Shfletoni galerinë e fotove, zgjidhni modelin që ju pëlqen dhe drejtohuni tek Italoptika, e para optik private në vend, me dy dyqanet e saj tek Selvia dhe kati i dytë në TEG.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *