E.L.V. Denim, xhinset që ndryshojnë nga slim 0 209

Xhinset e viteve ’80 kurrë nuk kanë qenë kaq shumë në modë. Ky denim i famshëm me shtrat të lartë, që i jep vitheve formën e dardhës dhe që janë me thekë poshtë është firma e dyshes Anna Foster dhe Kari Greaves, dy britanike që spo kanë lançuar E.L.V. Denim. Akronim i East London Vintage, kjo markë është përqëndruar krejtësisht tek xhinset vintage të ripunuara.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *