Poza të jogës për të praktikuar në ditët e bukura 0 373

Në plazh apo në prag të pishinës, Amanda Bisk, profesore e jogas, vajzë sportive dhe atlete e kërcimit së larti, po çmend rrjetin në Instagram me foto që paraqesin një fizik fantastik nën diell dhe poza të jashtëzakonshme të pozicioneve joga. Ky mund të jetë një model shumë i mirë për t’u ndjekur për të pasur pushime sa më të këndshme, duke i dhënë më shumë jetë fizikut tuaj por edhe humorit njëkohësisht… Gjeni në galerinë e fotove disa nga pamjet më artistike të kësaj profesoreshe joga me më shumë se 600 000 ndjekës në Instagram.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *