Pritja e ëmbël në 10 foto, nga dhjetori, deri në 1 orë më parë!

Lajmi për shtatzaninë e saj u bë ekskluziv në “Kënga Magjike 2016”, pas shumë e shumë aludimesh për një vërtetësi të mundshme. Që nga ajo kohë, nuk do mungonte shumë që të shihnim foto të realizuara me barkun që sa vinte e rritej, duke bërë kështu që klikimet në profilin e saj në Facebook e Instagram të shtoheshin si kurrë më parë. Fillimi i muajit maj e gjeti Tunën me një dashuri të tretë, përpos Patrisit, babait të djalit. Tiani i vogël, i cili njëkohësisht gëzon një emër shumë të veçantë, është kthyer në “modelin” më të shikuar të momentit, duke qenë se për fatin tonë, mami Tuna nuk e ka patur problem të publikojë foto të tij, që në ditën e parë. Këtë fenomen nuk e gjen shpesh tek VIP-at shqiptarë apo ata të huaj. Por, këngëtarja, e njohur ndër të tjera për stilin dhe jetën e saj   rebele, mesa duket i ka thyer rregullat edhe këtë herë. Gati çdo ditë, ne shohim Tianin, që për habinë tonë, duket sikur buzëqesh për aparatin. Edhe pse Tuna nuk i bëri publike të gjitha fotot e realizuara gjatë shtatzanisë, ne kemi krijuar një mini-set me 10 foto, nga dalja e saj e parë publike me djalin ende në bark, deri tek momenti i fundit i postuar 1 orë më parë. Klikoni në galeri për të parë më shumë. Tuna, sytë janë nga ty më shumë se kurrë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *