Ja rrobet e banjës, që do t’ju kthejnë në yllin e plazhit! 0 177

Ditët e gjata, moti i ngrohtë, mbrëmjet e vona mes miqsh, lëkura e nxirë…E dime, të gjitha këto ju kujtojnë palzhin, që për fat të mirë është vetëm ditë larg. Shumë prej jush me siguri kanë filluar me përgatitjen për të gdhendur format trupore, që do t’ju bëjnë të dilni krenarë në ekspozimin në diell në det. Por a keni menduar për kostumin e plazhit, apo bikinit? Nëse jo ne ju vijmë në ndihmë me disa ide, duke  iu treguar rrobet e banjës më ‘in’ të momentit. Lule, ngjyra, fruda, gjethe, të gjitha do t’i keni këtë sezon në (zh)veshjen tuaj të plazhit. Për më tepër shfletoni galerinë dhe zgjidhni modelet tuaja të preferuara.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *