Bes Kallaku sapo u kthye në të dashurin perfekt! 0

Këpucët dhe çantat janë fiksimi i çdo femre. Dhe për fat të keq ato asnjëherë nuk janë mjaftueshëm në garderobat femrave. Po nëse kemi një partner qe e kupton këtë fiksimin tonë, atëherë do të ishte perfekte. Dhe duket se këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka këtë fat. Partneri i saj Bes Kallaku i ka bërë këngëtares një dhuratë, që për çdo femër do të ishte dhurata ideale. Një çantë nga koleksioni i fundit i Dolce and Gabbana është llastimi i fundit që Xhjensila ka marrë nga bashkëshorti i saj i ardhshëm. Çanta është një vepër arti prej lëkure e punuar në pjesën e jashtme me dantellë e nxjerrë së fundmi nga shtëpia e famshme e modës. Sa i përket çmimit kjo çantë kushton plot 2250 paund.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *