Rita Ora do të ketë vjehërr David Beckham!

Është kthyer në një ndër këngëtaret më të suksesshme të botës. Por sa i përket jetës private, duket se Rita Ora nuk ka qenë shumë me fat. Ajo ka bërë publike disa lidhje dashurie, por që për fat të keq nuk kanë zgjatur. Së fundmi mediat britanike po ‘ziejnë’, pasi sipas tyre Rita po del me djalin adoleshent të ish-futbollistit David Beckham. Brooklyn sapo ka mbushur 18 vjeç, ndërsa Rita është 26 vjeç. Sipas The Sun, çifti është fotografuar teksa konsumonin një darkë në një restorant në Londër. Pavarësisht faktit se ata u munuan të fshiheshin, nuk mundën dot t’i shpëtonin ‘syrit’ të mprehtë të medisa britanike. Ende nuk dihet si dhe kur ka filluar kjo lidhje, por gjithçka mbetet për t’u parë si do të jetë vijimësia romancës. Interesante do të jetë Rita nuse në familjen e David dhe Victoria Beckham!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *