Syzet XXL dominojnë këtë verë 0 151

Syzet XXL që mbulojnë fytyrën janë duke fituar gjithnjë e më shum terren këtë sezon veror. Jo vetëm për faktin se mbrojnë më mirë sytë tuaj, por edhe një pjesë shumë delikate të fytyrës. Për pasojë edhe shtëpitë e modës po shpalosin fantazinë e tyre me modele gjithnjë e më fantastike. Syze futuristike, që të dukesh sikur vjen nga e ardhmja, apo model inkonjito por të pasur sa më shumë fshehtësi. Shfletoni galerinë e fotove, zgjidhni modelin që ju pëlqen dhe drejtohuni tek Italoptika, e para optik private në vend, me dy dyqanet e saj tek Selvia dhe kati i dytë në TEG.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *