Madona përdor për lëkurën e saj një bimë që të gjithë e kemi në shtëpi 0 251Ajo është afër të 60-tave, por fiziku i saj tregon shumë më pak se kaq. Sigurisht që kureshtja për të mësuar se çfarë bën Madona për të mbajtur trupin dhe lëkurën në formë, është tejet e madhe. Dhe mesa duket mbretëresha e pop-it është treguar bujare dhe ka ndarë me ndjekësit e saj, një sekret bukurie të cilën ajo e përdor shpesh. Ylli botëror ka ndarë për ndjekësit e saj në Instagram një video, në të cilën  dukej një vaskë e mbushure me ujë dhe degë borzilok. Kjo bimë njihet për efektet positive që jep në lëkurë, duke zbutur lëkurën e thatë, zbehur shenjat e kuqe nëpër fyryre, apo luftuar aknet. Vallë të jetë borziloku sekreti i bukurisë së Madonës?! Ne po e provojmë gjithsesi.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *