Ndodh mrekullia! Brad Pitt dhe Angelina Jolie rikthehen bashkë!

Miliona fanca në mbarë botën u trishtuan së tepërmi kur shtatë muaj më parë, morën lajmin e ndarjes së çiftit më të bukur dhe më të famshëm të Hollywood-it. I pyetur disa javë më parë për divorcin mes tij dhe bashkëshortes, Brad Pitt e cilësoi këtë periudhë si ‘vdekje’, duke lënë përshtypjen se ai po e vuan shumë këtë ndarje. Por duket se mrekullia ndodhi! Sipas mediave të huaja, kohët e fundit çifti ka filluar të kalojë shumë kohë së bashku dhe mesa duket ata kanë vendosur t’i japin një shans të dytë njëri-tjetrit. Brad dhe Angelina kanë kuptuar që ata asnjëherë nuk kanë reshtur së dashuruari njëri-tjetrin. Për momentin Jolie dhe Pitt  nuk kanë preferuar të flasin për këtë çështje, pasi nuk duan të krijojnë konfuzion tek fëmijët e tyre. Epo, urojmë që të shohim një bashkim konkret sa më shpejt, të çiftit më të dashur të botës.

 No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.