Një koleksion antikonformist për nuset 0 173

Duke përzier estetike glamur dhe humor britanik, krijimet e Charlotte Olympia ruajnë artin e nostalgjisë pa u shndërruar asnjëherë në klishe. Këtë sezon, krijuesja british i ofron nuseve të ardhshme shijen e saj të mprehtë duke shfaqur koleksionin e saj bridal. Besnike ndaj universit të saj, kjo linjë përbëhet nga këpucë të çmuara, sandale fine, çanta të vogla në formë buze… zbuloni në galerinë tonë të fotove disa prej këtyre modeleve që janë të disponueshme në faqen e markës: www.charlotteolympia.com  

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *