Perimja e ndaluar në familjen mbretërore! 0 255

Sa i përket perimeve dihet që secila prej tyre është tejet e shëndetshme dhe e këshillueshme nga çdo dietologe. Por mesa duket familja mbretërore britanike nuk e ka marrë parasysh këtë fakt dhe ka vendosur që në menunë e tyre të mos bëjë asnjëherë pjesë hudhra, pra ata nuk e konsumojnë kurrë këtë perime. Arsyeja?! Epo besoj se ju shkon mendja. Pavarësisht benefiteve të mëdha që ka hudhra për shëndetin tonë, nuk mund ta mohojmë erën e bezdisshme që ajo ka. Ndaj duke patur parasysh takimet e rëndësishme që kanë pjestarët e familjes mbretërore, nuk mund t’ia lejojnë vetes kurrsesi ndonjë incident të pakëndshëm, të shkaktuar nga era e rëndë e hudhrës. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *