Trendi i pranverë-verë 2017: Jumpsuit 0 323

Kush mendon se moda femërore nuk është praktike me siguri nuk ka parë sfilatat e fundit ppranverë-verë 2017. Dizenjuesit edhe këtë herë janë shfrenuar me krijimtarinë e tyre dhe kanë nxjerrë në pasarela një prej veshjeve më të pëlqyer por edhe më friksueset për femrat, jumpsuit (ose siç njihet ndryshe veshje badi).Gjithnjë e adhuruar nga publiku femëror për prakticitetin e saj, dhe se shpesh herë fsheh ndonjë kile të tëpërt, por e urryer sepse sipas disave nuk i nxjerr mjaftueshëm në pah format, këto lloj tutash janë protagonistet e këtij sezoni pranverë-verë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *