Evoluimi i sitlit të reperëve nga vitet ’90 në ditët e sotme

Në fillim të viteve ’90 me ardhjen e demokracisë në shqipëri rinia filloi të marrë nga perëndimi edhe stilin e veshjeve, mbi të gjitha atë të reperëve. Tashmë kanë kaluar plot 27 vite dhe brezat kanë ndryshuar bashkë me muzikën dhe stilin që mbart repi. Por si ka evoluar ky stil? Si visheshin repistët në fillim të viteve 1990? A vazhdon të jetë i njëjti stil edhe sot? Veshje luksoze dhe bizhu super të shkëlqyeshme… gjeni në galerinë e fotove evoluimin e kësaj mode kaq shumë të pëlqyer nga rinia kudo në botë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *