Ja se kë ka takuar Rezarta Shkurta në Turqi! 0 534

Edhe pse kohët e fundit nuk e kemi parë aktive në fushën e artit, Rezarta Shkurta mbetet një nga personazhet më të njohur të shoubizit shqiptar. Fotot që realizon, janë të një natyre krejt artistike e profesionale, duke qenë se këngëtarja njihet edhe për pasionin e saj për pikturën në veçanti. Së fundmi, nga postimet më të reja të Rezit, kemi mësuar se ajo ndodhet në një udhëtim turistik (ose të paktën ashtu duket) në Turqi. Por, a e dini kë ka takuar atje? Artistja ka publikuar një foto me Nusret Gökçan ose siç njihet ndryshe, “Salt Bae”. I bërë i njohur në janar të këtij viti, shefi i kuzhinës mori famë nga disa video virale, ku shihet se me sa delikatesë pret dhe marinon me kripë copat e mishit. Momentalisht, ai zotëron një rrjet restorantesh, të quajtur Nusr-Et. Rezarta ka kaluar ditën në njërin prej tyre, ku dhe ka patur mundësinë të bëjë një foto me Gökçan. Për më tepër, klikoni në galeri.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *