Këpucët tendencë të sezonit pranverë-verë 2017 0 419

Çizme me platformë, sandale fine dhe seksi, pupa super të lehta, këpucë me taka të larta… për sezonin pranverë-verë që ka hyrë krijuesit e modës kanë shumëfishuar propozimet. Gjeni në galerinë e fotove modelet kryesore që janë shfaqur nëpër sfliatat e modës dhe që do të sundojnë këtë sezon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *