Pas celulitit të Kim-it, është radha e Rihannës të thyejë rrjetin me celulitin e saj!

Ditë më parë disa foto të Kim Kardashian, në trupin e të cilës kishte shumë celulit, bënë xhiron e rrjetit, duke bërë që miti i sekssimbolit të Kradashian të bie ndjeshëm. Megjithatë çudia më e madhe tre ditë zgjat dhe shumë shpejt bota filloi sërish të rrotullohej, e celuliti i Kimit u harrua. Por mesa duket një tjetër mit sesklliku do të bie sërish. Dhe kësaj here bëhet fjalë për Rihannën, e cila gjithashtu njihet për format e saj bomabastike. Mediat e huaja kanë shpërndarë disa foto të këngëtares ngfa Barbados, teksa shihet e veshur me bikini dhe në trupin  e saj duket lëkura e portokallit, ose celuliti thënë më qartë. Edhe pse për yllin e pop-it situata nuk duket aq alarmante sa në rastin e Kim Kardashian, sipas mediave të huaja ajo është cilësuar zhgënjyese.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *