PSY synon suksesin e Gangnam Style me dy këngë të reja 0 146

Me “Gangnam Style” ka arritur rekordin e rekordeve në YouTube, më shumë se 2 miliardë shikime dhe tani mbreti i K-Pop, Mr.Psy, është kthyer me dy këngë të reja kandidate për t’u bërë hite të verës, “I Luv it” dhe “New Face”, pjesë të albumit të ri “4×2=8”.

Këngëtari koreano jugor , emri i vërtetë i të cilit është Park Jae-sang, rirpovon me shpresën për të njëjtin sukses të 2012.

Ai tenton përsëri me një objektiv preçiz , të bëj të kërcejnë të gjithë dhe të bëhët virale. Në videon e re të “I Luv it” reperi ka thirrur edhe komikun japonez Pikotaro, i bërë së afërmi i njohur për videon e famshme PPAP (Pen Pineapple Apple Pen).

I Luv it:

 New Face:

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *