E përbashkëta e Monika Lubonjës dhe Olta Gixharit… 0 227

Ndodh, që disa evente të kenë rregullat e veta, duke nisur nga kodi i veshjes e deri tek elementë, te cilët priten t’i sjellin të ftuarit. I tillë ishte dhe ai që organizoi mbrëmë Alketa Vejsiu, në radhët e të cilëve kishte shumë të ftuar VIP. Me mirësjellje, në ftesë u përfshinte një kërkesë: tek të ftuarit të mbizotëronte ngjyra rozë në veshje. Por, jo të gjithë janë të bindur, e mesa duket shpirti rebel nuk i lejon të shkojnë në një drejtim me rrymën. Në një postim në Instagram, Monika Lubonja shfaqet krahë për krahë me Olta Gixharin, ku ndër të tjera shkruan: “Nuk të duket, Olta Gixhari, që ne të dyja i kemi pak zët rregullat….” Dhe ka mëse të drejt, pasi në foto arrijmë të dallojmë fare qartë, që të dyja aktoret nuk i janë përmbajtur kërkesës së organizatores. Por, kjo nuk ka penguar askënd të shijojë eventin, duke mbushur rrjetet sociale me foto të shumëllojshme.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *