Ja cilët do të jenë opinionistët e sotëm në Big Brother

Në poltronin e opinionistëve do të ulet një tjetër çift, natën e sotme në spektaklin e Big Brother. Dhe askush më mirë se ata nuk do të mund të japin këshilla më të mira sa i përket lojës brenda në shtëpi, por edhe marrëdhënieve në çift. Oneda dhe Ogreni janë çifti që janë njohur pikërisht brenda shtëpisë së famshme në edicionin e dytë të Big Brother, dhe që atëherë ata vazhdojnë lidhjen të lumtur, duke u kthyer në çiftin e vetëm që ka krijuar Big Brother, që kanë arritur të mbajnë lidhje kaq të gjatë. Ata madje janë bërë prindër të një djali pak kohë më parë. Çifti Oneda-Ogren do të komentojnë sonte lojën e banorëve në shtëpi, por me siguri ata do të dinë të japin edhe disa këshilla, se si çiftet të funksionojnë më mirë gjatë lojës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *