Vendi ku mund të blini një çantë Louis Vuitton, më lirë se kudo tjetër! 0 393

Edhe pse jo çdokush mundet, të paturit në garderobë një veshje, çantë apo këpucë origjinale të një firme të caktuar, është ëndrra e çdo femre. Marka shet më shumë nga ç’mumd të imagjinohet dhe përfituesit më të mëdhenj të këtij fenomeni janë ata, të cilët njihen ndryshe si mjeshtrit e imitimit. Duke qenë se shumica (për arsye ekonomike) “turret” drejt asaj që duket si D&G, Armani, Channel etj., produkti origjinal mbetet thjesht një ëndërr. Por, për adhuruesit e çantave Louis Vuitton ka një lajm të mirë. Nëse vizitoni Londrën, mos kini frikë ta mendoni blerjen e një aksesori të tillë origjinal. Arsyeja? Padyshim Brexit! Rënia e paundit ka bërë që Anglia të shndërrohet në një nga vendet më të lira për shopping. Në qoftë se keni kohë që e dëshironi këtë firmë ta mbani në krah, atëherë Britania jua ofron 64% më lirë. Epo, të paktën, ekziston dhe një “parajsë publike” mbi tokë, e ne jemi në dijeni për të.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *