Dior: Bukuria e egër në kanionin kalifornian 0 156

Në qiellin kalifornian u shfaqën katër sfera gjigante. Dielli djegës i perëndimit, hëna që ngrihej dhe dy balona që njoftonin fillimin e “Dior Sauvage”.Sigurisht që kishte diçka vërtetë të egër me këtë koleksion Dior pranverë 2018, që u zhvillua në majë të një kanioni, me tenda të  pluhurosura, jastekë për t’u ulur dhe pafund yje nnga bota e Hollywood. Zbuloni në galerinë e ffotove këtë sfilatë spektakolare të Dior.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *