Koleksioni veror i Harmony i frymëzuar nga Dolce Vita 0 303

Bluzë me katrorë, fustane me lule, fustane me rripa të qëndisur me dantella… këtë sezon Harmony është frymëzuar për koleksionin e ri të garderobës nga mjeshtëria italiane. Koleksioni i prezantuar nga shtëpia fanceze janë bërë më të lehta dhe janë mbushur plot lule, viza dhe motive emblematike të kulturës italiane. Me këtë koleksion bëhet një udhëtim në shijet e vendit të Dolce Vita.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *