Mazda MX-5, konceptuar për kënaqësi maksimale 0 185

Nëse kërkoni një veturë që i thyen idetë e krijuara dhe që pranon faktin se kënaqësia e ndjerë në timon nuk është aspak proporcionale me vlerën e saj, kjo është Mazda MX-5. Pa një konkurent të drejtpërdrejtë, kjo veturë sportive rrëshqet me ekuacionin e saj çmim i ulët, kënaqësi maksimale. Pamja e MX-5 të kujton BMW Z3. Përveç se në këtë rast japonezja ka arritur të jetë disa hapa para, pasi MX-5 e ka tavanin metalik dhe mund të hapet fare lehtë me ndihmën e një butoni. Kjo veturë fantastike fillon nga 31 000 euro. Për më shumë shijoni galerinë tonë të fotove.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *