Pamela Anderson në lidhje me djalin e biznesmenit shqiptar? 0 158

Ditë më parë një foto në të cilën ndodhej një grup shoqëror i Fatmir Hysenbelli bëri xhiron e rrjetit në Shqipëri. Buja e lajmit qëndron në faktin se në tavolinë me ta ndodhej edhe sesksimboli i viteve ’90 Pamela Anderson. Më pas fakti që Pamela ka komentuar në fotot e Hysenbelli bëri që të lindin aludimet për një flirt mes tij dhe sekssimbolit të Baywatch. Por duket se gjërat thelluar edhe më tej, pasi Oni siç miqtë dhe të afërmit i thërrasin djalit të bizesmenit, është fotografuar duke dalë nga një hotel luksoz në Miami, shkruan Newsbomb, së bashku me ikonën e modelingut dhe kinematografisë botërore. Pavarësisht diferencës prej mëse 25 viteve mes Pamelës dhe Onit aludimet për një flirt të mundshëm mes tyre, po vijojnë të thellohen.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *