The Bookseller, filmi i ri i Julia Roberts 0 238

“Gruaja e bukur”, do të interpretojë dhe do të jetë producente e përshtatjes për ekranin e madh të romanit të Cynthia SwansonJo e kënaqur që u shpall gruaja më e bukur në botë nga revista People, për të pestën herë , Julia Roberts shikon tashmë drejt projketit të ardhshëm kinematografik.

Aktorja e filmit “Pretty Woman”, (Guraja e bukur) me regjit të Notting Hill do të jetë protagonistja kryesore si dhe producentja e versionit kinematografik të “The Bookseller”, romani i Cynthia Swanson i dalë në 2015.

Për çfarë flet libri?Bëhet fjalë për një historinë e Kitty Miller, një beqare që bën një jetë të rregullt dhe drejton një librari bashke me shoqen e saj. Gjithçka ndryshon kur fillon të ëndërrojë për atë që mund t’i ndodhë një gruaje të martuar, Katharyn Andersson.

Një histori intrigante mes realitetit dhe fantazisë që premton të na japë një film që nuk duhet humbur dhe, kush e di, ndoshta edhe një rol që mund të çojë Roberts në fitimin e një tjetër çmimi Oscar, pas atij të marrë për Erin Brockovich. Nga ana tjetër, në sajë të një film në lidhje me ëndrrat, asaj nuk do ti ndalohet të ëndërrojë një statujë të re.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *