Veshjet më të dështuara në Festivalin e Kanës 0 289

Vetëm dy ditë na ndajnë nga një prej evenimeveteve më prestigjoze të kinemasë botërore, Fastivali i Kanës do të startojë më 17 maj dhe do të mbyllet më 28 maj. Ky eveniment, që zhvillohet në tokë franceze (vendi i artit, kulturës dhe modës) përveç se vlerëson filmat më të mirë është shndërruar në një sfilatë të vërtetë të modës. Yjet që parakalojnë në tapetin e kuq na bëjnë të ëndërroni, veshur me fustanet më të bukura të markave më të mëdha të modës. Megjithatë, ndonjëherë, ju nodh të rrëshqasin. Zbuloni në glerinë e fotove veshjet më të dështuara ndër vite të Festivalit të Kanës.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *