Ditëlindja e gjen Patrisin e Tunës me një urim shumë të veçantë! 0 228

Bebushi Tian është kthyer në yllin më të ri të Instagramit, prej dy javësh. Mesa duket, shtatzënia e Tunës u prit më mirë nga ç’e menduam dhe komentet për djalin e saj janë të shumta nga fansat. Pas një postimi në My Story, rreth dy ditë më parë, ku shihej Patrisi me Tianin në krah, me shkrimin e këngëtares “Gjithçkaja ime” përsipër, një tjetër dedikim vjen sot, pikërisht për bashkëshortin e saj. Foto e vogëlushit, veshur me një “body”, ku është stamposur mbishkrimi “Gëzuar ditëlindjen, babi. Të dua shumë”, është duke marrë aktualisht një rekord pëlqimesh. E ç’dhuratë tjetër mund të dëshironte Patrisi nga Tuna! Familja Berisha duket shumë e lumtur, të paktën me aq sa shohim së jashtmi, nga rrjetet sociale. E si për çdokënd tjetër, ashtu shpresojmë të mbetet deri në fund. Klikoni në galeri për të parë urimin e plotë.Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *