Pamela Anderson në lidhje me Fatmir Hysenbelli? Ja si qëndron e vërteta 0 300

U fotografuan së bashku në një tavolinë mes miqsh, më tej komentet që Pamela bën në fotot e Fatmir Hysenbelli, apo foto në të cilën shihen të dy duke dalë nga një hotel luksoz në Miami…të gjitha këto bëjnë një alibi perfekte për të krijuar dyshimet që mes seksimbolit të viteve ’90 dhe biznesmenit shqiptar Oni Hysenbelli të ketë lindur një histori dashuri. Por mesa duket nuk ka asgjë më shumë se miqësi mes Pamela Anderson dhe Onit 25 vite më të vogël se ajo. Ish-banori i Bog Brother, Algen Nikolla i cili u cilësua edhe si ‘shkuesi’ i kësaj lidhje, ka zbuluar të vërtetën sot në emisionin “Wake Up”, në Top Channel. “Ka qenë një mbrëmje bamirësie dhe nëse ti ke para për të marë pjesë në mbrëmje të tilla, mund të jesh në tavolinë me çdo të famshëm botëror”, ka sqaruar Algeni në një lidhje telefonike për emisionin e mëngjesit. 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *